Reklam ve İş Birliği

Merhaba! Uzman Ekonomi Nasıl Yardımcı Olabilir?

Uzman Ekonomi içerisinde birlikte neler başarabileceğimizi bilmeye hazır mısınız? 2022 yılında yenilenen ara yüzü ile ve post-modern haberciliği düstur edinmiş bu sitede bir proje başlatabilirsiniz. Aynı zamanda sponsorluk, tanıtım yazısı, banner reklamı ve ürün tanıtım yazısı gibi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Uzman Ekonomi olarak partnerlerimize sunduğumuz pek çok reklam ve pazarlama çözümleri bulunmaktadır.

Tanıtım ve İş Birliği Uygulamaları

Uzman Ekonomi sizler için pek çok çözüm stratejisi geliştirmektedir, bu bağlamda sitemizden istifade edebileceğiniz bazı uygulamalarımız bulunmaktadır.

Tanıtım Yazısı

Bu internet sitesinde, haberin doğruluğu teyit edilmek kaydı ile; sayfanızı, ürününüzü veya bir hizmetinizi tanıtan bir yazı yayınlanabilir. Tanıtım yazısı başlığı altında, yazı ister sizin tarafınızdan hazırlanabilir isterseniz de güncel tanıtım yazısı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Banner Reklamı

İnternet sitesinde sağda, solda, yukarıda veya altta olmak üzere reklam alanlarımızda öngörülen ölçülerde banner reklamı verebiliriz. Bu bağlamda isterseniz ürünü veya sayfanızı tanıtan banner ile başvuruda bulunabilir, isterseniz de sizin için reklam çalışması yürütebiliriz.

Sosyal Medya Tanıtımı

Uzman Ekonomi ile sosyal medyalarınızdaki gücünüzü arttırabilir ve daha fazla kitleye erişim sağlayabilirsiniz. Sizler için ürün veya marka tanıtımı yapmak sureti ile post, canlı yayın, story veya çekiliş kampanyaları düzenleyebiliriz.

Backlink Çalışması

Bu internet sitesinde; ürün, marka, ana sayfa veya herhangi bir içeriğinizi daha üst sıralarda yer alması ve site otorite puanı arttırmak için link yerleşimi yapılabilir. Bu hizmet kapsamında içerikleriniz; “NoFollow”, “Sponsored” veya “DoFollow” şeklinde uygun kriterlere dikkat edilerek beslenebilir.

Ürün Tanıtım Yazısı

En güncel haberleri, kullanıcı ve ziyaretçisine sunmayı düstur edinen Uzman Ekonomi’de; site politikamıza uygun olmak koşuluyla deneyimlerinizi, markanızı veya ürünlerinizi tanıtan yazılar hazırlanabilir. İndirim kodu, yazı içerikleri veya promosyon başlığı altında pek çok çalışmada bulunabiliriz.

Röportaj Yazısı

İnternet dünyasında kalıcı olarak durmasını istediğiniz bir röportajınızı belirli bir süreliğine veya süresiz olarak sitemizde sergileyebilirsiniz. Bu kapsamda haber yazısı olarak içerik üretimine de katkıda bulunabilir ve aynı zamanda reklamınızı da yapabilirsiniz. Hazırlanan içeriklerin tamamı sosyal medya platformlarımızda da belirli bir süreliğine yer alacak ve geri dönüt alımına katkıda bulunacaktır.


Siz de Uzman Ekonomi’nin partnerlerine sunduğu tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz [email protected] e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilir veya aşağıdaki formu doldurarak hemen bir proje başlatabilirsiniz.

    Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!