ARB’de hareket devam ediyor !

ARB’de hareket devam ediyor !

Geçtiğimiz günlerin popüler coini ARB hareketine durmaksızın devam ediyor !

Son bir hafta içerisinde, Arbitrum (ARB) %40’ın üzerinde değer kazanarak yükseliş trendini sürdürdü. Bu yükselişle birlikte balina cüzdanları da harekete geçti ve büyük miktarda ARB alımı gerçekleştirdi.

Son 24 saat içinde ARB fiyatı %8 artarak 1,78 dolara ulaştı ve tarihi rekor seviyesine yükseldi. On-chain verilere göre, balina cüzdanları geçtiğimiz hafta büyük ölçekli ARB alımı yaparken, sadece 3 balina cüzdan adresinden ARB satışı gerçekleşti.

Lookonchan tarafından paylaşılan verilere göre, ARB’ye sahip olan 23 büyük balina cüzdanının toplamda 1 milyon ARB’ye sahip olduğu görülüyor. Geçen hafta, 9 balina cüzdanı Ethereum için ölçekleme çözümü sunan Arbitrum’u satın alırken, sadece 3 balina cüzdanı ARB satışı gerçekleştirdi.

Satın alım yapan balina cüzdanları sayısı yüksek olmasına rağmen, ARB satışları daha yüksek bir dolar değerine sahipti. Geçtiğimiz hafta, 3 balina cüzdan adresi 38 milyon dolarlık ARB sattı, ancak 9 balina 21 milyon dolarlık ARB alımı gerçekleştirdi. Bu alımların 1,2 dolar ile 1,5 dolar arasında gerçekleştiği ve balinaların kârda olduğu görülüyor.