Dijital Kartvizit! Dünya’da bir ilki yaptılar!

Dijital Kartvizit! Dünya’da bir ilki yaptılar!

Dijital Kartvizit! Dünya’da bir ilki yaptılar! Metaverse evrenini kartvizite sığdırdılar! Metaverse Bilgi Teknolojileri A.Ş ve Sodiji ortaklığıyla, Dijital kartvizitler ile Metaverse evreninin her cebe taşınması planlanıyor. Gelişmeleri Metaverse Bilgi Teknolojileri A.Ş Ceo’su Tekin Han’a sorduk. Tüm cevaplar ve daha fazlası haberimizde…

Dijital Kartvizit! Dünya’da bir ilki yaptılar!

Son dönemde dijital veya elektronik kartvizit oldukça popüler… İş dünyasında teknolojiyi iyi takip ettiğini göstermek isteyen yöneticiler de bunu prestij amaçlı kullanmaya başladı.

Bu konuda bazı firmalar ise dünyada ilk olan teknolojileri Türkiye’ye taşıdı.

Metaverse Bilgi Teknolojileri A.Ş Ceo’su Tekin Han‘a sorduk.

Dijital Kartvizit ya da elektronik kartvizit nedir?

Bu çok yeni bir ürün, tek kullanımlık kartondan yapılmış kartvizitlerin yerini alacak prestijli bir ürün. iş görüşmesinde, toplantıda, buluşmalarda, kısaca kendinizi tanıtmanız gereken her yerde uzun uzun anlatmak yerine sizlere sunduğumuz bu manyetik kartı karşı tarafın telefonuna yaklaştırıyorsunuz ve çıkan linke tıklayarak, Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, kendi internet siteniz, kendi biyografinizin bulunduğu profiliniz açılıyor. Bu profilde tek tıkla telefon numaranızı da rehbere kaydetmek mümkün. Burada kişisel bilgilerinizin güvenliği için bir çok tedbir alınmalı ve güçlü bir server altyapısına da sahip olunmalıdır.

Peki siz bu alanda dünyada bir ilki gerçekleştirdiniz, bu nedir?

Biz Metaverse alanında zaten dünyada bazı ilkleri yapmaya gayret gösteriyoruz. Gerçekten Türk insanının yaratıcı kapasitesine ve çalışkanlığına inanıyoruz. Yakın bir zamanda bir Metaverse VR oyununu photo realistik olarak piyasada ön satışa çıkarmayı planlıyoruz. Bu konuda da Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama konusunda başarılı bir ekip olan Sodiji bize gelerek kendi markası olan NOXCARD için ne yaparak onu dünyada bir ilk haline getiririz diye sordu .Biz de Metaverse evrenini bir kartvizite sığdırarak Metaverse, NFC, Qr ve Yapay zeka entegrasyonunu sağladık. Ortaya Noxcard Metaverse ofis çıktı.

Peki bu ne sağlıyor?

Şirketler için yaptığımız, şirkete özel sanal ofislere, kartvizitteki bir bağlantı ile bağlanıp, avatarınız ile karşı tarafla toplantı yapabilir, dosya sunabilir, sunum yapabilir, gerekirse e imza ile belge ve anlaşma imzalayabilir ve ödeme yapıp, sipariş verebilirsiniz. Yani gerçek hayat gibi…

Noxcard elektronik kartvizit, dijital dünyada Metaverse e bir kapı açmış oldu.