Ethereum’da yükseliş trendi mi başladı?

Ethereum’da yükseliş trendi mi başladı?

Altcoinlerden en büyük Market Cap’a sahip olan ethereum yaşadığı yükseliş ile gözleri üzerine çekti !

Ethereum, bugün %2’den fazla bir artışla yükseliş yaşadı ve son 24 saatteki işlem hacmi %10 artarak $10,386,882,118 seviyelerine ulaştı. Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ETH’nin hedefi nedir ve kritik destek/direnç seviyeleri nelerdir?

Son ETH analizinde belirtilen 1860$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparak, Ethereum fiyatı 1911$ seviyesindeki direnç bölgesine kadar yükseldi. Eğer Ethereum 1860$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ederse, yükseliş trendi 2024$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Ethereum fiyat grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, 15 dakikalık zaman aralığında yatay hareketini sürdürüyor. Ancak, ETH fiyatı 1929$ seviyesinin üzerinde bir saatlik mum kapanışları yaparsa, 1950$ seviyelerine yükseliş yaşayabilir. Aksi takdirde, ETH kısa zaman dilimindeki desteği olan 1903$ seviyesinin altında bir saatlik mum kapanışları yaparsa, düşüş hareketi 1870$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Ethereum’un geleceği hakkında net bir tahmin yapmak zordur, ancak kripto para birimi pazarındaki genel eğilimlere bağlı olarak gelecekte yükseliş veya düşüş eğilimleri gösterebilir.