OKX Türkiye’yi temsil etti !

OKX Türkiye’yi temsil etti !

OKX, isim sponsoru olduğu Istanbul Fintech Week’te kripto dünyasını temsil etti !

OKX, küresel bir kripto para birimi borsası olarak, dünya çapındaki birçok bölgede çeşitli faaliyetler düzenleyerek kripto para ekosistemini teşvik etme vizyonuna aktif olarak çalışıyor. Son zamanlarda, borsa Türk kripto para ekosistemi içinde önemli adımlar attı ve İstanbul Fintech Week’in sponsorlarından biri olarak kripto dünyasını temsil ediyor.

Ticaret hacmi açısından ikinci büyük kripto para borsası ve önde gelen bir Web3 teknoloji şirketi olarak OKX, kripto para dünyasının gelişimi için faaliyet göstermeye devam ediyor. Küresel borsa, birçok kripto para yatırımcısına hizmet veriyor ve Türk kripto para ekosistemi içinde önemli bir oyuncu olarak tanınıyor. Bu bağlamda, inovatif çalışmalarıyla tanınan OKX, İstanbul Fintech Week’e sponsor olarak kripto ekosisteminin yapılanmasını, vizyonunu ve bakış açısını katılımcılara temsil etti.

Etkinlikte, ziyaretçilerin sorularının cevaplandığı ve OKX’in Türkiye’de uyguladığı iş süreçleri hakkında bilgi verildiği OKX standında çeşitli etkinlikler düzenlendi. OKX’in Küresel Hükümet İlişkileri Başkanı Tim Byun, “Merkezi Olmayan Bir Ortamda Merkezi Ticaretin Dönüşümü” başlıklı açılış konuşmasında, şeffaflık politikaları, rezerv kanıtları ve düzenlemeler gibi kripto para dünyasının mevcut durumu hakkında bilgilendirici bir konuşma yaptı.

Daha önce 30’dan fazla ülkeden 10.000’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan dördüncü İstanbul Fintech Week, finansal hizmetler endüstrisindeki paydaşlar için tartışmalar yapabilecekleri ve bilgi paylaşabilecekleri küresel bir platform sundu. Etkinlik, yenilikçi düşünceleri ve girişimcileri bir araya getirdi. Etkinlik sırasında, blok zinciri festivali ve dijital finans zirvesiyle finans teknolojisi dünyasının iki temel alanı ele alındı.