SPK’dan onay geldi !

SPK’dan onay geldi !

SAYAS SPK’dan kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin uzatılması için yaptığı başvurunun onaylandığını Kamuya yapmış olduğu açıklama ile duyurdu.

SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SAYAS), kayıtlı sermaye tavanını 100 milyon liradan 500 milyon liraya yükseltmek ve Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin uzatılması için onay almak için başvuruda bulundu.

SPK, SAYAS’ın kayıtlı sermaye tavanının ve geçerlilik süresinin uzatılması amacıyla esas sözleşmesinin sermayeye ilişkin maddesinin tadil edilmesi için yapılan başvuruyu olumlu karşıladı. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, 30.03.2023 tarihinde kendilerine tebliğ edildiğini belirtti.

SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SAYAS), SPK’dan kayıtlı sermaye tavanının 100 milyon liradan 500 milyon liraya yükseltilmesi ve kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin uzatılması için onay aldı. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, başvurularının 30.03.2023 tarihinde kendilerine olumlu karşılık bulduğunu bildirdi.

Kayıtlı sermaye tavanının 100 milyon liradan 500 milyon liraya yükseltilmesi ve geçerlilik süresinin uzatılması amacıyla yapılan başvuru, SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SAYAS) tarafından SPK’ya sunuldu. SPK, esas sözleşmenin sermayeye ilişkin maddesinin tadil edilmesi için yapılan başvuruyu onayladı ve Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na 30.03.2023 tarihinde olumlu karşılık aldığını duyurdu.