Tamı tamına 72 MİLYON TL ! Dev sözleşme !!

Tamı tamına 72 MİLYON TL ! Dev sözleşme !!

Bu şirket yaptığı açıklamada dev sözleşmeyi duyurdu ! İşte o şirket …

Dev bir teknoloji şirketi olan YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., KAP bülteninde duyurduğu bir haberle dikkat çekiyor. Şirket, Azerbaycan’da faaliyet gösteren bir müşterisiyle 72 milyon TL değerinde bir sözleşme imzaladığını açıkladı.

Söz konusu sözleşme, mühendislik, yazılım, ürün tedariği, montaj ve devreye alma işlerini kapsayan ileri seviye Proses Otomasyon sistemi kurulumunu içermektedir. Bu sözleşmeyle, YEO şirketi Azerbaycan’daki petrol ve gaz sektöründe önemli bir projeye imza atmış olacak.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., elektrik üretimi, iletimi, dağıtımı ve elektrifikasyon alanlarında lider konumda bulunan bir şirkettir. 2000’li yılların başında kurulan şirket, enerji sektöründe geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. YEO, otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon konularında en modern ve ileri çözümleri sunmaktadır. EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) temelinde projeleri yöneten şirket, tasarım, mühendislik, tedarik, entegrasyon, montaj ve devreye alma süreçlerini kapsamlı bir şekilde yürütmektedir.