Bakery Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bakery Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bakery Swap’ın para birimi Bakery Coin olarak piyasaya sunulmuştur. Bakery Swap dünya çapında en ünlü borsa platformu olan Binance tarafından oluşturulmuştur. Bununla birlikte Bakery Swap merkeziyetsiz bir borsadır. Bakery coin sayesinde farklı sanal paralar da elde edilebilmektedir. Bu anlamda Bakery yatırım son dönemlerde oldukça artmaya başlamıştır. Bu artış coinin değerini de artırmaktadır.

Bakery Coin Nedir?

Bakery coin, Bakery Swap merkezli bir sanal paradır. Smart Chain üzerinden inşa edilmiş yiyecek temalı projeler arasında yer almaktadır. Şu an DeFi platformları içerisinde yer alan Bakey Swap ile likidite olan kullanıcılara Bakery Coin verilmektedir. Bakery özellikleri arasında en çok stake edilebilir olması dikkat çekmektedir. Bu stake işlemi Baker Swap borsası üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede ücretsiz bir şekilde Bakery Coin kazanmak da mümkündür. Bakery coin stake etmeye çalışan kişilerin karşısına Rolls, Doughut, Waffle, Bread gibi seçenekler de çıkacaktır. Stake işlemleri sırasında bu seçenekler arasında kişiye en uygun olanı seçilmelidir. Bu sayede daha kişiye özel stake işlemi yapılacaktır. Bakery token arzının kısıtlı olması nedeniyle hem analistlerin hem de yatırımcıların dikkatini çok fazla çekmiştir. Bakery coin aynı zamanda tomatik bir piyasa yapıcı özelliğine de sahiptir.

Bakery Coin Nasıl Alınır?

Bakery kullanımı için bu coinin işlem gördüğü sanal para borsaları arasında seçim yapmak gerekir. Fakat stake yapabilmek için Bakery Swap üzerinden işlem yapmak gerekir. Sanal para borsalarının hepsinde stake yapma işlemi yapılamayabilir. Şu an en pratik Baker coin alma imkanını sunan borsa Binance’dır. Bunun dışında Bakery alımı gerçekleştirmek isteyen kişiler CoinBene, Gate.io, CoinTiger gibi sanal para uygulamalarına ulaşabilir. Bu platformdan arasından birini seçmek gerekir. Seçim yapıldıktan sonra borsa uygulamasının istediği tüm adımlar geçekleştirilmelidir. İstenen tüm adımlar tamamlandıktan sonra yine borsaya uygun olarak platforma bir miktar para yükleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Para yüklendikten sonra yine platforma göre direkt olarak Bakery coin alınabilir. Bazı platformlarda farklı para birimleri üzerinden bu coin satın alınabilmektedir. Buna yönelik olarak takip edilmesi gereken adımlar da takip edilmelidir.