Ether çekimleri desteklenicek !

Ether çekimleri desteklenicek !

Binance 19 Nisanda itibaren Ether çekimlerini destekleyecek !

Binance, Perşembe günü yaptığı bir duyuruyla, kullanıcılarının Ether (ETH) stake ettiği varlıklarını BETH token’larına dönüştürerek kullanabileceklerini açıkladı. Bu işlem, Ethereum’un Shapella hard fork’u sonrası gerçekleşecek.

BETH token’ları, Ethereum blok zincirinde 1:1 sabitlenmiş bir token’dir ve kullanıcılar, bu token’ları kullanarak spot cüzdanlarına geri ödeme alacaklar. Ancak, BETH token’ları staking ödüllerine uygun olmayacak ve çekim talebi sunulduktan sonra iptal edilemeyecek.

Binance, sürecin başlangıçta yavaş olabileceğini ve tamamlanmasının 15 gün ila birkaç hafta sürebileceğini belirtirken, kullanıcıların geri alma fiyatlarının günlük olarak değişebileceğine dikkat çekti. Ayrıca, Ethereum ağındaki işlem sınırlamaları nedeniyle kullanıcıların tahmini ETH dağıtım tarihlerine başvurabileceklerini söyledi.

Bu gelişme, Ethereum ağındaki stake edilen 18 milyondan fazla ETH’in çekilmesine imkan sağlayan Shapella hard fork’u sonrasında geldi ve Binance kullanıcıları, BETH token’larını kullanarak ETH’lerini çekebilecekler. Ancak, kullanıcıların çekim talebi sunulduktan sonra işlemi iptal edemeyeceği konusunda uyarı yapıldı.